:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 137

رضا رحمانی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت بلبرینگ ایران ( تبریز) به ضرورت اهتمام مسئولین کشوری و استانی در حل مشکلات آن تاکید کرد.نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در بازدید از خط تولید شرکت بلبرینگ سازی ایران – تبریز این شرکت را یکی از صنایع مادر استان برشمرد و گفت: شرکت بلبرینگ ایران جایگاه وی‍ژه ای در صنعت استان دارد و باید با ترفیع مشکلات و چالش های موجود، جایگاه وی‍ژه خود را حفظ کند.
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پس از بازدید از خطوط تولید این شرکت، با اشاره به ظرفیت های قانونی حمایت از واحدهای صنعتی؛ حل مشکلات جاری شرکت بلبرینگ سازی تبریز را امری امکانپذیر خواند و ابراز امیدواری کرد که این شرکت با همت و همدلی مسئولین و با استفاه از ظرفیت های قانونی چرخه توسعه و رونق خود را در پیش گیرد.
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید؛ توسعه شرکت بلبرینگ سازی تبریز را به لحاظ پتانسیل بالای آن و آماده بودن زیرساخت ها دارای ارز آور بالایی دانست و گفت: در راستای نیل به اهداف متعالی در واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال در آنها و حفظ اشتغال موجود در آن با توجه به پتانسیل بالا و آماده بودن زیرساخت ها برای توسعه می توان علیرغم تامین نیاز کشور در این حوزه می توان صرفه جویی ارزی قابل ملاحظه ای را نیز انتظار داشت.

     مسئولین در رونق کارخانه بلبرینگ سازی اهتمام به خرج دهند

وی گفت: توسعه شرکت هایی مثل شرکت بلبرینگ ایران، توسعه و رونق اقتصادی منطقه آذربایجان را به همراه دارد و می تواند موتور محرکه این صنعت مادر در منطقه باشد.
رحمانی همچنین در این بازدید ضمن اعلام حمایت قاطع خود از طبقه کارگر و متخصصین شرکت بلبرینگ سازی تبریز گفت: کارگران نقش مهم و مستقیمی در امر تولید بر عهده دارند،‌ و قشر بزرگی از فعالان اقتصادی کشور را تشکیل می دهند که بایستی از حقوق مسلم خود به نحو شایسته برخوردار باشند و مدیریت شرکت نیز این امر را در صدر برنامه های تولید قرار دهد.
رحمانی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران با یادآوری نقش مهم صنعت در توسعه آذربایجان خاطر نشان کرد: منطقه آذربایجان با توجه به پیشینه و جایگاه تجاری و صنعتی همیشه در طول تاریخ پیشرو بوده و با توجه به ظرفیت و پتانسیل های ویژه ای که دارد انتظار می رود در دهه پیشرفت و عدالت نقش آفرینی ویژه ای نیز داشته باشد.
رحمانی خاطر نشان ساخت؛ بسترهای خوبی در چند سال اخیر در زمینه صنعت ایجاد شده است و با توجه به مصوباتی که در سفرهای استانی دولت محترم به استان تصویب شده است، اجرای آنها مبنای خوبی برای جهش اقتصادی و توسعه ای استان است.
گفتنی است در این بازدید همچنین جلیل اوغلی مدیر عامل شرکت بلبرینگ ایران، از روند تولید در طی سالهای اخیر توضیحاتی داد و نسبت به اجرای طرح توسعه در آینده ابراز امیدواری کرد.
مدیرعامل شرکت بلبرینگ ایران افزود: این شرکت که تنها تولید کننده در ایران است می تواند نیاز و مصرف بازار ایران را تامین کند.ارسال شده در مورخه : چهارشنبه، 18 دي ماه، 1392   پرینت

مرتبط باموضوع :

 آشنایی با جوایز قطعات و اجزاء خلاقانه CHO MONOZUKURI  [ دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396 ] 246 مشاهده
 فروش ویژه محصولات شرکت بلبرینگ ایران IBC  [ سه شنبه، 17 اسفند ماه، 1395 ] 456 مشاهده
 تنها بلبرینگ سازی ایران در راه خودکفایی ملی  [ پنجشنبه، 30 آبان ماه، 1392 ] 3653 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب