:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 137

بیرینگ هایی که در قسمت ظهور تصویر ماشین های کپی استفاده می شوند، در معرض ذرات ریزی از قبیل تونر قرار دارند. بنابراین از بیرینگ های دارای نشت بندهای تماسی برای پیشگیری از آلودگی بیرینگ ها به مواد خارجی استفاده می شود. ولی استفاده از بیرینگ های دارای نشت بند تماسی، موجب افزایش میزان اصطکاک و به تبع آن اتلاف انرژی می گردد.

همچنین در صورتی که بیرینگ های استفاده شده در بخش انتقال دهنده کاغذ در ماشین های کپی به نرمی نچرخند، موجب گیرکردن کاغد در درون دستگاه خواهند شد. به همین جهت در این بخش از بیرینگ های دارای حفاظ فلزی غیر تماسی استفاده می شود. ولی این بیرینگ ها در مقابل ورود آلودگی های خارجی عملکرد چندان مناسبی ندارند.

علاوه بر این در اقتصادهای نوظهور که بخش عمده ای از دستگاه های کپی در آن ها استفاده می گردد، کیفیت کاغذ پایین است و در نتیجه در هنگام انتقال کاغذ توسط غلتک ها در درون دستگاه کپی، گرد کاغذ تولید می شود و مسئله پیش گیری از ورود این گرد کاغذ به درون بیرینگ، چالشی دیگر برای شرکت های تولید کننده ماشین های کپی است.

 

به منظور غلبه بر چالش های مطرح شده، شرکت NSK به تازگی سری جدیدی از بیرینگ ها را برای استفاده در تجهیزات دفتری از قبیل دستگاه های کپی معرفی نموده است. راه حل پیشنهادی شرکت NSK استفاده از حفاظ های فلزی غیر تماسی و گریس های دارای ترکیب ویژه می باشد. اگر چه اطلاعات دقیقی از جزئیات این بیرینگ های جدید منتشر نشده است، ولی طبق ادعای شرکت NSK، این بیرینگ ها قادر به پیشگیری از ورود گرد و غبار و کاهش میزان اتلاف انرژی ناشی از اصطکاک به صورت همزمان می باشند.

بنابراین استفاده از این بیرینگ ها موجب افزایش طول عمر بیرینگ و کاهش میزان مصرف انرژی در ماشین کپی خواهد شد. شرکت NSK قصد دارد که در سال ۲۰۲۰ از فروش این محصول ۱ میلیارد ین به دست آورد.

ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 8 اسفند ماه، 1395   پرینت

مرتبط باموضوع :

 Study: 5,000 personality traits are linked to hand writing  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 866 مشاهده
 آشنایی با جوایز قطعات و اجزاء خلاقانه CHO MONOZUKURI  [ دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396 ] 246 مشاهده
 Iran to send Kavoshgar 7 carrier into space  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 805 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب