:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 135

از آن جا که طی سال های اخیر توجه به مسائل زیست محیطی رو به افزایش بوده و به تبع آن، آیین نامه های زیست محیطی مختلفی در ژاپن، آمریکا، اروپا و برخی از کشورهای در حال توسعه تصویب گردیده، تقاضا برای وسایل نقلیه کم مصرف از قبیل اتومبیل های هیبریدی و الکتریکی جهش قابل توجهی داشته است.بلبرینگ توپی چرخ کم اصطحکاک شرکت NTN

با توجه به محدودیت های موجود در تأمین انرژی الکتریکی خودروهای برقی، تولیدکنندگان این اتومبیل ها به دنبال راهکارهایی جهت کاهش مصرف انرژی در آن ها می باشند. یکی از این راهکارها کاهش میزان اصطکاک در توپی چرخ اتومبیل ها است.

شرکت NTN ساخت بلبرینگ های توپی کم اصطحکاک
در همین راستا طی سال های اخیر، شرکت NTN اقدام به طراحی و تولید بیرینگ های توپی چرخ ویژه ای نموده است که نسبت به نمونه های معمولی، اصطکاک کمتری دارند. با توجه به استقبال بازار از این بیرینگ ها، شرکت NTN به تازگی اقدام به معرفی سری دوم بیرینگ های توپی چرخ کم اصطکاک خود نموده است. در سری دوم این محصول در مقایسه با سری اول، اصلاحاتی در ساختار و شکل نشت بندها انجام گرفته است. میزان اصطکاک این بیرینگ ها در مقایسه با بیرینگ های معمولی، تا ۵۰ درصد کاهش یافته است که بهره وری سوخت اتومبیل را به میزان ۰٫۴۲ درصد ارتقاء می دهد.

نشت بند های شرکت NTN

معمولاً از یک سیستم نشت بندی سه لبه به منظور جلوگیری از نفوذ آب گل آلود به داخل بیرینگ های توپی چرخ استفاده می شود. ولی در بیرینگ های مورد اشاره، با کاستن از تعداد این لبه ها و انجام برخی اصلاحات در ساختار نشت بندها، ضمن حفظ میزان نشت بندی از مقدار اصطکاک نیز کاسته شده است. همچنین استفاده از گریس های ویژه کم اصطکاک نیز در این زمینه راهگشا بوده است.
این بیرینگ در نمایشگاه موتور توکیو ۲۰۱۷ از تاریخ ۲۷ اکتبر تا ۵ نوامبر به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.کاهش مصرف انرژی توپی چرخ اتومبیل NTN توپی چرخ کم اصطکاک نشت بندها سیستم نشت بندی سه لبه استفاده از گریس های ویژه کم اصطکاک نمایشگاه موتور توکیو خودروهای برقی اصلاحاتی در ساختار و شکل نشت بندها بهره وری سوخت اتومبیل

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396   پرینت

مرتبط باموضوع :

 Iran ranks 20th in world’s 2013 science production  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 2181 مشاهده
 بلبرینگ سازی تبریز نیازمند همت مسئولین است  [ چهارشنبه، 18 دي ماه، 1392 ] 3731 مشاهده
 توسعه تکنولوژی بیرینگ های مغناطیسی در صنایع نفت و گاز  [ يكشنبه، 8 اسفند ماه، 1395 ] 1855 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب