:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 135

واژه MONOZUKURI از دو بخش MONO به معنی «چیزها» و ZUKURI به معنی «ساختن» تشکیل شده است که معنی لغوی آن معادل «ساختن چیزها» می باشد.

CHO MONOZUKURIولی این کلمه در فرهنگ ژاپنی، معنایی بسیار فراتر دارد و مفهوم آن نوعی تمرکز فکری بر روی تولید است که هدف آن، تنها تولید محصول با کیفیت بالا نیست؛ بلکه به دنبال ارتقاء مداوم پروسه تولید و محصولات می باشد.

جوایز قطعات و اجزاء

این جایزه در سال ۲۰۰۴ به عنوان «جایزه قطعات تولیدی» و به منظور جلب توجه دوباره به ابداعات صنعتی و تولیدات کشور ژاپن پایه گذاری گردید. در سال ۲۰۰۸ میلادی، این جایزه توسعه یافت و از آن موقع تا کنون، در شش حوزه ماشین آلات، اتومبیل، تجهیزات الکتریکی- الکترونیکی، مسائل زیست محیطی، تجهیزات پزشکی- بهداشتی و زندگی روزانه فعالیت دارد.

پارسال، شرکت NSK که از جمله بزرگترین شرکت های تولیدکننده بیرینگ در جهان می باشد، در بخش قطعات ماشین آلات صنعتی، موفق به دریافت جایزه بابت «راهنماهای خطی سری های NH و NS» خود شد.

این شرکت، امسال نیز موفق به دریافت جایزه تشویقی (Encouragement Prize) بابت «بال اسکروهای سری S-HFT» خود گردید. البته جایزه تشویقی به بهترین محصول داده نمی شود، بلکه به عنوان بخشی از فرهنگ تشکر و قدردانی در جنوب شرق آسیا، به تولیدکننده ای اعطاء می گردد که تلاش مداومی در خصوص بهبود کالاهای خود داشته است.

رولربیرینگ های مخروطی سری ULTAGE


اما امسال را می توان سال موفقیت دیگر شرکت بیرینگ سازی ژاپنی، یعنی شرکت NTN دانست. این شرکت به خاطر رولربیرینگ های مخروطی سری ULTAGE خود، در بخش قطعات اتومبیل موفق به دریافت جایزه گردید. این محصول دارای ویژگی های منحصر به فردی است که موجب شده تا عمر کاری طولانی تری نسبت به بیرینگ های عادی داشته باشند. شکل های زیر برش یک رولربیرینگ مخروطی سری ULTAGE و نمونه ای از کاربرد آن را نشان می دهد.رولربیرینگ های مخروطی سری ULTAGE (Encouragement Prize) «بال اسکروهای سری S-HFT» MONOZUKURI ساختن چیزها فرهنگ ژاپنی ارتقاء مداوم پروسه تولید و محصولات جایزه قطعات تولیدی حوزه ماشین آلات

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396   پرینت

مرتبط باموضوع :

 آشنایی با استاندارد EAC  [ دوشنبه، 2 بهمن ماه، 1396 ] 574 مشاهده
 نسل های بلبرینگ های چرخ  [ پنجشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1397 ] 279 مشاهده
 Two Iranians named Green Talents Award winners  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 737 مشاهده
 Iran ranks 20th in world’s 2013 science production  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 2181 مشاهده
 آشنایی با بیرینگ های سری E2 شرکت SKF  [ يكشنبه، 18 تير ماه، 1396 ] 426 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب