:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 135

من نبودم وقتی که لئوناردو داوینچی اولین بلبرینگ را در سال 1500 طراحی کرد یا حتی زمانی که آلمان اولین کارخانه های بزرگ تولید را در دهه 1940 ساخت، اما 40 سال تجربه من و پدرم در صنعت بلبرینگ چندین نکته به من آموخت چیزهایی که بسیاری از آنها برای هر کسی که بلبرینگ و به ویژه بلبرینگ چینی را خریداری می کند مفید است.

 در اواخر دهه 1940 و 50، تولید بلبرینگ در ایالات متحده، با گسترش تعداد زیادی از شرکت های کوچک از بخش های General Motors به شرکت Bearing Timken شروع به کار کرد.در کانکتیکات رشد می کرد، تنها در کانکتیکات ده ها تن بود.اما در طول زمان، تعداد تولید کنندگان بلبرینگ در ایالات متحده شروع به کاهش کرد. از طریق تثبیت، تجمع و مهاجرت از اروپا و ژاپن، تنها تعداد اندکی از بازیکنان بسیار بزرگ اکنون در بازار ایالات متحده و جهان قرار دارند.

در دهه 1960 بود که تولید کنندگان ژاپنیشروع به گسترش به بازار آمریکای شمالی کردند، که در آن زمان تعداد زیادی از نام های معروف شناخته شده در صنعت را از شرکت های متعددی که در آن زمان در یاتاقانهای ژاپنی بودند رهبری می کردند.در حالیکه بقیه جهان از طریق یک فرآیند انسجام عظیم رفته بودند، تا اواسط دهه 1980 میلادی سیاست چین در خصوص مالکیت خصوصی تغییر نیافت.دولت چین صنعت بلبرینگ را شناسایی کرده و با استفاده از منابع خود در تلاش است تا چین را به عنوان یک تولیدکننده جهانی در رده جهانی قرار دهد. این باعث شد که هزاران شرکت کوچک آغاز و در طول زمان بازسازی بسیاری از شرکت های دولتی بزرگ انجام شود.

من شروع به فروش بلبرینگ از چین در سال 1990 کردم و در سال 1996 به طور مستقیم با چین کار کردم. در این زمان دولت چین به شدت به ایجاد چین به عنوان یک تولید کننده رده جهانی پرداخت. دولت استانداردهای صنعت بلبرینگ را تنظیم کرده بود، که بیشتر آنها با استانداردهای ISO و ABMA طراحی شده بودند.دولت تحقیقات و آزمایشگاه ها را در سراسر چین گسترش می دهد تا به تولیدکنندگان کمک کند تا محصولات با کیفیت را تولید کنند.برای مقایسه، در اوایل دهه 1990 محصولی که من از چین خریدم برای چرخهای چمدان، اسکیت غلتک و نقاله های کم سرعت مناسب بود، اما در اواخر دهه 1990، با کیفیت موتورهای الکتریکی برای برنامه های سرعت متوسط مانند ابزار قدرت، جارو برقی موتورها و سایر محصولات مصرفی.هزاران شرکت کوچک تحمل کننده که متولد شده اند، اکنون تنها چرخه تکاملی را آغاز کرده اند که صنایع آمریکایی، اروپایی و ژاپنی را در حال حاضر تغییر داده است.

من شخصا طی 22 سال گذشته بیش از 500 بازدید از کارخانه های غرفه چینی انجام داده ام و به من شگفت زده شده است که چین چقدر از جایگزینی یاطاقان دقت غیر قطعی با بلبرینگ دقیق استفاده کرده است تا ماشین های با کیفیت تولید محصولات هواپیما را بفروشند.در سال های گذشته من به بازدید از کارخانه هایی که طبقه های خاکی و شرایطی داشتند که یک بازرس امنیتی OSHA را به حمله قلبی می دادند، تعجب نکردم.در سال های اخیر، از مراکز تولیدی هنرهای تجسمی با جمع آوری داده های زمان واقعی زمین های مسیریابی به طور اتوماتیک به یک کامپیوتر با آمار تولید روزافزون تولید هر قطعه ای که زمین برداشته شده است، مراجعه کرده ام. بعضی از کارخانه ها به طور کامل اتوماتیک شده اند، بدون اینکه فردی به قطعات کامل دست بزند.

 

 


صنایع دنیای مدرن تحت تأثیر چند میلیارد دلار تولیدکنندگان بلبرینگ چند ملیتی قرار دارند.از سوی دیگر چین از هزاران نفر از تولیدکنندگان بلبرینگ تحت تأثیر قرار میگیرد. به نظر شما، بیش از 2000 تولید کننده تنها در استان جیانگ سو وجود دارد.بعید به نظر می رسد که یک شرکت یا اداره خرید بخواهد توسط یک یا حتی چند شرکت چینی قبل از اینکه تمام محصولات دیگر چین را خاموش کند، سوزانده شود. وقتی که من این را به مشتریانم توضیح می دهم، نمونه مورد علاقه من یک بیانیه توسط وکیل تجاری بین المللی من است: "99 درصد از وکلای ما نام بد ما را به بقیه اعطا می کنند."تولید کنندگان در سطح جهانی در چین هستند، اما کلید آنها یافتن آنها است.

من از شرکت هایی در محدوده 50 میلیون دلاری بازدید کرده ام که فقط تعدادی از اندازه ها را تولید می کنند.بعضی دیگر که تنها 608تولید می کنند، هیچ اندازه ای ندارند. همچنین، شرکت های بزرگ تحمل کننده به طور کلی، همه چیز را در فهرست الزامات شما نقل قول می کنند. شما باید کشف کنید که کدام یک از آنها در خانه ساخته شده است و کدام یک از آنها خارجی هستند .

چین از دهه 1990 راه زیادی را طی کرده است، اما هنوز هم در چین بسیاری از شرکت های تحریری وجود دارند که نگرش مشتری بالقوه ایالات متحده را درک نمی کنند. آنها بر این باورند که هر کس محصول کمترین هزینه را در دسترس دارد .


کلید موفقیت است شناسایی نیازها و اهداف شما است. ارزیابی انواع بلبرینگ مورد نیاز شما محدوده اندازه جداگانه، ترجیحا با اندازه دستگاه و حجم مورد نیاز. اولویت بندی این گروه ها. پتانسیل دلار را ارزیابی کنید تا ببینید آیا شرکت های چینی تحریم ممکن است علاقه مند باشند و انتظارات خود را برای پس انداز تعیین کنند. به یاد داشته باشید، چین در یک ساختار تولید انبوه کار می کند. احتمالا رفتن به چین برای اندازه های تخصصی کوچک به احتمال زیاد به نفع شما نیست. این کار امکان انجام پروژه را خواهد داد. و به طور کلی، باید از کارخانه دیدن کنید. اگر به چین سفر نکنید، وقت خود را هدر می دهید. در نهایت، دلسرد نشوید مدل اصلی کسب و کار من، که در حال حاضر شامل دو دفاتر تمام وقت در شانگهای و پکن می شود، کمک به شرکت های کوچک و متوسط ​​برای صرفه جویی در پول در چین بود. من معتقدم شرکت های کوچکتر که نمی توانند از هزینه دفاتر باز در چین استفاده کنند، از خدمات ارائه شده ما بهره مند خواهند شد.شرکت هایی که موفق به پیدا کردن شرکای چینی معتبر شده اند اغلب میلیون ها دلار صرفه جویی نمی کنند.

با این وجود، چین هنوز هم در حال تکامل است. اگر شما می توانید راه خود را از طریق دریای تامین کنندگان بی پایان حرکت کنید، موفق خواهید شد. و اگر هنوز به بلبرینگ چینی اعتقاد ندارید، فقط به یاد داشته باشید، مگر اینکه در 5 سال گذشته سفر نکرده باشید، احتمالا در یک هواپیما در یک ماشین، کامیون یا قطار با بلبرینگ چینی که بیشترین حمایت را دارند اجزای حیاتی این وسیله نقلیه می باشد.لئوناردو داوینچی بلبرینگ بلبرینگ چینی General Timken یاتاقانهای ژاپن ISO ABMA

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 23 بهمن ماه، 1396   پرینت

مرتبط باموضوع :

 خرابی برینگها، علت و روش پیشگیری  [ دوشنبه، 19 تير ماه، 1396 ] 381 مشاهده
 کی بی سی - کره جنوبی  [ شنبه، 11 فروردين ماه، 1397 ] 404 مشاهده
 ساخت ساچمه  [ سه شنبه، 4 ارديبهشت ماه، 1397 ] 254 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب