:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 135

اف . آ . گ FAG  برندی است با بیش از صد سال قدمت و پیشگام در تولید بلبرینگ صنایع خودرو سازی ، ماشین آلات ،هواپیمایی و هوا فضا ، تمام عملیات مربوط به کیفیت ،مانند سنگ زنی و صیقل کاری رینگهای داخلی و خارجی بلبرینگهای غلتکی در محل کارخانه انجام میشود.بخش اعظم مونتاژ نیز در خطوط تولید تمام اتوماتیک انجام میگردد. این امر به این معناست که میتوان مطمعن بود تمامی محصولات این شرکت از بالاترین استاندارد های کیفیت برخوردارند.

شرکت اف . آ . گ حتی در بخش هوا فضا از این نیز فراتر رفته و تمامی مراحل تولید هر بلبرینگ ثبت و بایگانی می شود. میزان فروش این گروه در سال 2016 حدود سیزده و سه میلیارد و دویست میلیون یورو بوده است.

محصولات:

شرکت اف . آ . گ طیف وسیعی از بلبرینگ و رولبرینگ انواع خودرو و ماشین آلات گوناگون مانند رولبرینگهای غلتکی مخروطی ،استوانه ای ، بشکه ای و کروی یک و دو ردیفه ، بلبرینگهای گیربکس ،پنیون ، چرخ ، بلبرینگهای شیار عمیق چند نقطه ای و تماس زاویه ای و بسیاری دیگر از بلبرینگ و رولبرینگ  در اندازه های مختلف تولید میکند. دیگر محصولات مهم این شرکت را میتوان گیریس نسوز نام برد.FAG اف . آ . گ تولید بلبرینگ صنایع خودرو سازی ماشین آلات هواپیمایی هوا فضا سنگ زنی صیقل کاری بلبرینگهای غلتکی پنیون چرخ شیار عمیق چند نقطه ای تماس زاویه ای گیریس نسوز

ارسال شده در مورخه : شنبه، 18 فروردين ماه، 1397   پرینت

مرتبط باموضوع :

 تولیدات صنعتی ایران 0/7 درصد رشد کرد  [ شنبه، 20 مهر ماه، 1392 ] 29270 مشاهده
 آشنایی با جوایز قطعات و اجزاء خلاقانه CHO MONOZUKURI  [ دوشنبه، 6 آذر ماه، 1396 ] 221 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب