:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 137

در طول نمایشگاه هانوفر IAMD 2018 که از 23 آوریل تا 27 آوریل برگزار شد ، شرکت Nachi Europe GmbH واقع در Krefeld، طیف گسترده ای از بلبرینگ های غلطکی با درجه بالا را برای استفاده در تمامی شاخه های صنعتی نشان داد. این شرکت  در این نوع محصولات بر عملکرد برتر تمرکز نموده است.

بلبرینگ های فوق نازک ناچی برای ماموریت موریخ ناساتکنولوژی بلبرینگ های غلطکی نوآوری دراعتماد مهندسی مکانیکی ژاپن می باشد، که به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است، و به شدت بر موفقیت آخرین مأموریت مریخ ناسا تأثیر گذاشته است.

سیستم رانندگی کنجکاوی ربات مریخ با بخش بسیار سبک وزن اما با ثبات و قوی از بلبرینگ های نازک طراحی شده و ساخته شده که توسط متخصصان ژاپنی مجهز شده است.

با توجه به ویژگی های پیشرفته مواد، طراحی مسیریاب و تریبوژی ثابت شده فضایی، این بلبرینگ ها تا حد زیادی طول عمر احتمالی کنجکاوی مریخ را که قبلا به مدت 2 سال برنامه ریزی شده است، بیش از پیش برآورده می کنند. این نشان می دهد صلاحیت بالا نقطه برجسته سازنده ژاپنی است. بلبرینگ های ناچی به طور قابل اعتماد در شرایط فضای نامساعد که شامل دمای صفر تا منفی صد و بیست درجه سانیگراد است قدرت تحمل دارند.

همچنین تمام اپراتورهای دیگر از این ویژگی های عالی، به ویژه قابلیت اطمینان بالا، سود می برند.این مربوط به همه ی بلبرینگ ها و طیف گسترده ای از محصولات Nachi است.این محدوده شامل بلبرینگ شیار عمیق برای استفاده جهانی در شفت با قطر 10 تا 320 میلی متر است.بلبرینگ های ساچمه گرد، شعاعی در انواع مختلف برای تحمل بار یک یا دو طرفه از قطر داخلی 10 تا 360 میلی متر،بلبرینگ های تماس زاویه ای با قطر داخلی 10 تا 200 میلی متر،رولبرینگ های تک ردیف و دو ردیف برای شفتهای از قطر 17 تا 500 میلی متر شامل این تکنولوژی و ضریب اطمینان هستند.

این بلبرینگ های غلتکی در طول یک زمان بسیار طولانی کارکرد بسیار قابل اعتماد هستند.با توجه به طراحی و کیفیت بالای سطوح حرکتی ساچمه ها، آنها شفت های را بسیار نرم، آرام و اصطکاکی را در بالاترین میزان تمرکز هدایت می کنند.با توجه به روش های مختلف روانکاری و انواع طراحی با محافظ های مربوطه و یا بدون پوشش های مربوطه، بلبرینگ های Nachi را می توان در طیف وسیعی از شرایط در کاربردهای مختلف مانند ماشین آلات، ساخت و ساز و ماشین آلات ویژه، تجهیزات معدن، جرثقیل، کمپرسور، کشتی، جاده و وسایل نقلیه راه آهن مورد استفاده قرار داد.

انواع بهینه شده این نوع بلبرینگ ها در دسترس هستند، برای مثال غلتک کروی فوق العاده ضد لرزش برای کاربردهای عجیب و غریب در شرایط شدید ساخته شده اند.

به عنوان یک گزینه، علاوه بر نوع استاندارد بلبرینگ های با دقت بالا با کمترین اصطکاک در دسترس هستند و همچنین بلبرینگ های جفت با هیچ ترمز محوری و واحد های متحرک با بدنه وجود دارند.

متخصصان Nachi خط تولید کامل را از فولاد خام به تولید و حرارتی به مونتاژ متصل می کنند. بنابراین آنها می توانند بالاترین کیفیت را تضمین کنند.
 بلبرینگ های با دقت بالا با کمترین اصطکاک ناچی بلبرینگ های غلتکی زمان بسیار طولانی کارکرد بسیار قابل اعتماد هستند ربات مریخ Nachi Europe GmbH متخصصان ژاپنی بلبرینگ های فوق نازک ناچی برای ماموریت موریخ ناسا هانوفر

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 18 ارديبهشت ماه، 1397   پرینت

مرتبط باموضوع :

 آی.آن.آ-آلمان  [ يكشنبه، 19 فروردين ماه، 1397 ] 266 مشاهده
 آشنایی با بیرینگ های سری E2 شرکت SKF  [ يكشنبه، 18 تير ماه، 1396 ] 448 مشاهده
 توسعه تکنولوژی بیرینگ های مغناطیسی در صنایع نفت و گاز  [ يكشنبه، 8 اسفند ماه، 1395 ] 1902 مشاهده
 Study: Warmer climate makes plants cool planet  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 769 مشاهده
 ابداع بلبرینگ ویژه ویلچر تنیسورهای معلول توسط شرکت NSK  [ يكشنبه، 8 اسفند ماه، 1395 ] 1390 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب