:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 135

علی صالح آبادی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار امروزدر بازدید رییس مجلس اندونزی و هیات همراه با تشریح ساختار و روند معاملات بازار سرمایه ایران به هیات اندونزیایی، آمادگی سازمان بورس و اوراق بهادار ایران را برای توسعه همکاری ها اعلام کردو گفت: ایران و اندونزی می توانند فعالیت های خود را در دو زمینه بازار سرمایه اسلامی و کارگزاران توسعه دهند تا همکاری های بازارهای سرمایه کشور گسترش یابد.صالح آبادی با بیان اینکه مقام ناظر و بورس های ایران و اندونزی در سال های گذشته تفاهم نامه همکاری منعقد کرده اند، افزود : حضور رییس مجلس اندونزی و هیات همراه در بورس تهران می تواند روند اجرای مفاد تفاهم نامه های فوق را تسریع کند.
 
سخنگوی سازمان بورس با اشاره به رشد چشمگیر بازار سرمایه ایران در سال های اخیر گفت: در 8 ماه گذشته و بعد از انتخابات ریاست جمهوری، امیدها برای رونق بازار سرمایه افزایش یافته است به طوریکه سرمایه گذاران تاکنون بیش از 100 درصد بازدهی کسب کرده اند.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون چهار بورس در ایران فعال هستند، تصریح کرد: بورس تهران متنوع ترین بورس منطقه خاورمیانه است که در حال حاضر صنایع مختلفی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، معادن، فلزات و ... حضور دارند.
 
رییس سازمان بورس در پاسخ به سوال رئیس مجلس اندونزی در خصوص نحوه آشنایی سهامداران با بازار سرمایه ابراز داشت: برنامه های فرهنگ سازی متنوعی در رسانه ها منتشر می شود که موجب ارتقای فرهنگ سهامداری در میان خانواده های ایرانی شده است.
 
صالح آبادی به راه اندازی کمیته فقهی سازمان بورس اشاره کرد و گفت: این کمیته مسئولیت بررسی ابزارها و نهادهای مالی از نظر شریعت را بر عهده دارد به طوریکه تمامی شرکت ها، ابزارها و نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه ایران از نظر شرعی و  اسلامی مورد بررسی قرار می گیرند.ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 30 آبان ماه، 1392   پرینت

مرتبط باموضوع :

 نسل های بلبرینگ های چرخ  [ پنجشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1397 ] 272 مشاهده
 Iran student’s seating design submitted to James Dyson Award  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 2707 مشاهده
 جلسه ستاد تنظیم بازار امروز تشکیل نمی شود  [ پنجشنبه، 16 آبان ماه، 1392 ] 3114 مشاهده
 Two Iranians named Green Talents Award winners  [ سه شنبه، 26 آذر ماه، 1392 ] 734 مشاهده
 بخش خصوصی میزبان گردشگران نوروزی کیش می شود  [ چهارشنبه، 29 آبان ماه، 1392 ] 3413 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب