:بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان: :بلبرینگ:بیرینگ:نیدل بیرینگ:یاطاقان:

View Hardware
لیست قیمت
کاتالوگ ها
لیست بلبرینگ های مصرف خودرو
نحوه سفارش
نماد اعتماد

ساماندهی رسانه های بر خط

logo-samandehi

برنامه اندروید

نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء 133

مداح مديركل دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات سازمان ر راهداري و حمل و نقل جاده اي با اعلام اينكه در پي اقدامات مؤثر وزارت راه و شهرسازي و سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي در زمينه بهبود زيرساخت‌هاي حمل‌و‌نقل و تسهيل در امر صادرات و ترانزيت كالا از مرزهاي جاده‌اي كشور با همكاري و توانمندي بخش‌هاي خصوصي و حمايت‌هاي لازم از سوي دولت روند صادرات در سطح خوبي رو به رشد بوده است ، گفت: از مجموع كالاهاي صادر شده، ميزان 3 ميليون و 943 هزار تن كالا از طريق مرزهاي جاده‌اي از كشور خارج شده است. مداح با اشاره به اين كه از مجموع واردات و صادرات سهم جاده 9 درصد، راه‌آهن يك درصد و سهم دريا 90 درصد مي‌باشد، اظهار داشت: از ميان مرزهاي جاده‌اي كشور، مرز بازرگان با سهم 58 درصدي فعال‌ترين مرز در زمينه واردات كالا به كشور به شمار مي‌رود. پس از آن مرزهاي ميرجاوه آستارا با 15 درصد در رده‌هاي بعدي قرار دارند.
 
وي افزود: عملكرد مرزهاي جاده‌اي در زمينه صادرات كالا از كشور نشان مي‌دهد طي 7 ماهه نخست سال 92، مرز بازرگان با 25 درصد در رده نخست و پس از آن مرزهاي دوغارون با 23 درصد و آستارا با 11 درصد قرار دارند.
 
مديركل دفتر فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات با بيان اين كه سهم كاميون‌هاي ايراني در صادرات كالا 61 درصد و در جابه‌جايي واردات كالا 53 درصد بوده است، افزود: از مجموع كالاهاي صادر شده بيشترين ميزان به كشورهاي افغانستان تركيه از مجموع كالاهاي وارد شده بيشترين ميزان از كشورهاي تركيه و آذربايجان بوده است.
 
وي با اشاره به اين كه طي مدت مذكور، 179 هزار نفر مسافر توسط 17 هزار و 500 دستگاه وسيله‌نقليه مسافري وارد كشور شدند، افزود: در جابه‌جايي اين مسافران سهم اتوبوس 38 درصد و سواري 62 درصد است.
 
همچنين تعداد 257 هزار نفر توسط 23 هزار و 800 دستگاه وسيله‌نقليه مسافري از كشور خارج شدند كه سهم اتوبوس 48 درصد و سواري 52 درصد بوده است.
 
 مداح  درخصوص آمار تردد وسايل‌نقليه مسافري در مرزهاي كشور گفت:
 
در مدت مذكور، بيشترين تردد وسايل‌نقليه مسافري در مرزهاي دوغارون با 29 درصد و بيله‌سوار با 25 درصد بوده است.
 
وي خاطرنشان كرد: از مجموع مسافران وارد شده به كشور 115 هزار نفر مسافر خارجي و 64 هزار نفر مسافر ايراني بوده و از مجموع مسافران خارج شده از كشور 135 هزار نفر مسافر خارجي و  122 هزار نفر مسافر ايراني از مرزهاي جاه‌اي كشور خارج شدند.ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 30 آبان ماه، 1392   پرینت

مرتبط باموضوع :

 اف . آ . گ - آلمان  [ شنبه، 18 فروردين ماه، 1397 ] 199 مشاهده
 اهمیت انتخاب بلبرینگ در عملکرد گیربکس  [ جمعه، 7 ارديبهشت ماه، 1397 ] 281 مشاهده
 بلبرینگ های جدید شرکت NSK برای دستگاه های کپی  [ يكشنبه، 8 اسفند ماه، 1395 ] 969 مشاهده
 رشد بیش از ۱۸ درصدی تولید فولاد ایران  [ پنجشنبه، 30 آبان ماه، 1392 ] 4972 مشاهده
 آشنایی با استاندارد EAC  [ دوشنبه، 2 بهمن ماه، 1396 ] 447 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب